Monster truck, rapids and more full-day fun adventure with lunch
Activities

Monster truck, rapids and more full-day fun adventure with lunch

3.6/5
Great
Based on 2 reviews
from
£60.81
Free cancellation
language
Language: English , German
mobile_voucher
Mobile voucher accepted
duration
Duration: 8 hours
Do this because
 • Perfect for a day combining monster truck, buggy, outback action and rafting activities
 • Feel the atmosphere within diverse off-road landscapes from the Köprülü river to rugged muddy terrain
 • Experience the adrenaline rush of battling against the white water rapids
 • Enjoy getting dirty as the buggy plunges into the mud
What to expect

Are you ready to scream and laugh with joy? If so, this full-day adventure with four top activities await you!

The fun day starts in the morning by being collected from your accommodation in either Kemer, Antalya, Belek, Side, or Alanya. Feel excited as you see the monstrous "monster truck" and go on each of the activities.

Enjoy getting dirty as the buggy plunges into the mud and flowing along the river in anticipation of the bouncy rapids. Plus, get driven through off-road vibrant green and rocky terrain to complete the memorable day.

Read more
What's included
 • check Lunch
 • check Hotel pick-up and drop-off
What's not included
 • x_not_included Drinks
 • x_not_included Souvenir photo (available for purchase on site)
Where
Meeting point:
You will be collected from accommodation within the areas of Kemer, Antalya, Belek, Side, or Alanya. Please indicate your location at checkout and discuss the time and exact location directly with the local operator.
What to remember
 • The minimum age for this experience is 7 years old and the maximum 65 years
 • You will be requested to provide your hotel details during check out. Please contact the local operator after booking to confirm your pickup time. You will find the contact information in the voucher after booking
 • Not suitable for expectant mothers or guests with back problems, health challenges, cardiac or respiratory problems
 • Due to uneven and steep surfaces, the activity is unsuitable for anyone with walking difficulties or wheelchair users
 • It is recommended to wear comfortable shoes

 • Don't forget to bring your sun cream and a towel
Read more
Provider
DIANA TRAVEL
Booking fee
Good news! No extra fees are applied to this booking.
Cancellation policy
Receive a 100% refund if you cancel up to 48 hours before the experience begins.

What people say about this experience

Great

3.6/5

Based on 2 reviews from verified customers

0%
50%
50%
0%
0%

Review categories

Safety

4.6/5

Service

4.6/5

Staff

4.6/5

Value for money

4.2/5

 • Anonymous

  From United Kingdom - August 2022

  Average

  Overall rated

  3/5

  The activities were excellent but the whole day was ruined by the fight that happened. My children have never been exposed to violence and unfortunate ...

 • Fam. Redlich

  From Germany - August 2022

  Travelled with family

   

  18 - 24 years old

  Excellent

  Overall rated

  4/5

  -Gute Organisation -erst selbst Buggy fahren, dass hat großen Spaß gemacht -dann Monstertrack, nichts für Menschen mit Rückenschaden, war aber ein Sp ...

You might also like

Nat Geo Day Tour: kobiety Antalyi, przeszłość i teraźniejszość
Wycieczki jednodniowe

Nat Geo Day Tour: kobiety Antalyi, przeszłość i teraźniejszość

Prawie dwa tysiące lat temu Plancia Magna przetarła szlak, wywierając imponujący wpływ na miasto Perge, pomimo powszechnej biernej roli kobiet w tamtych czasach. Urodziła się w zamożnej, potężnej rodzinie, ale zamiast prowadzić typowe łatwe życie elity, wykorzystała swoją uprzywilejowaną pozycję, aby przynieść korzyści swojemu miastu. Jej odwaga, niezależność i siła charakteru były doceniane długo po jej odejściu i inspirowały kobiety na przestrzeni wieków do pełnienia wpływowych ról w społeczeństwie. Twój wykwalifikowany przewodnik National Geographic pokaże Ci starożytne miasto Perge, koncentrując się na życiu i dziedzictwie, jakie pozostawiła Plancia Magna, inspirująca postać nawet w dzisiejszych czasach. Być może Plancia była źródłem inspiracji dla Hatice Adıgüzel, której warsztat odwiedzisz w następnej kolejności. Odkryj umiejętności i kunszt związane z tworzeniem lamp i ozdób ogrodowych z tykwy. Hatice sama opowie Ci, że to, co wyróżnia jej firmę, to jej przywództwo w zdominowanej przez mężczyzn strukturze pracowniczej i jej zaangażowanie we wzmacnianie pozycji lokalnych kobiet. Podczas praktycznych warsztatów stworzysz własną małą ozdobę z tykwy i dowiesz się więcej zarówno o rzemiośle, jak i wkładzie Hatice w lokalną społeczność kobiet. Hatice odwdzięcza się za swój sukces, zatrudniając lokalne kobiety do dekorowania tykw w ich własnych domach i dostarczając im nasiona do uprawy roślin na potrzeby firmy. Pomaga to kobietom, które nie są w stanie pracować poza domem z powodu konieczności opiekowania się dziećmi lub podobnych ograniczeń, oferując im wygodny sposób zarabiania.

free cancellation
Available in:

de, en 

Nat Geo Day tour: odkrywanie kultury nomadów w Antalyi
Wycieczki jednodniowe

Nat Geo Day tour: odkrywanie kultury nomadów w Antalyi

Podnóże gór Taurus było regionem podróżniczym i handlowym od tysiącleci. Podczas wycieczki poznasz pradawne tradycje wciąż żywe w tym regionie i odwiedzisz rodzinę należącą do ludu Joruków, aby z bliska poznać ich koczowniczy styl życia. Najpierw zobaczysz niezwykły most z czasów seldżuckich niedaleko Aspendos, którego fascynująca historia jest odzwierciedlona w unikalnej konstrukcji przypominającej zygzak. Most przecina ten odcinek rzeki Köprüçay od około IV wieku, a przewodnik wyjaśni jego znaczenie. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tego regionu jest karawanseraj Kargıhan z XIII wieku, który w większości nadal znajduje się w dobrym stanie. Karawanseraj to dom zajezdny dla karawan, rodzaj pensjonatu dla podróżników z przeszłości. Spacerując po oryginalnych sypialniach, kwaterach strażników, łaźni i sali modlitewnej z przewodnikiem, poczujesz klimat minionych czasów i z łatwością wyobrazisz sobie tysiące ludzi, którzy zatrzymali się tutaj, aby odpocząć i nabrać sił podczas swoich podróży. Lud Joruków od wieków kultywuje dawny koczowniczy tryb życia. Każdej wiosny jego przedstawiciele przenoszą swoje obozy i przepędzają stada z łagodnych równin przybrzeżnych na letnie pastwiska w górach. Spotkaj się z rodziną z ludu Joruków, aby dowiedzieć się więcej o ich stylu życia, który charakteryzuje się niewielkim wpływem na środowisko, oraz o skromnych domach/namiotach wykonanych z wełny pozyskanej z własnych zwierząt. Będziesz mieć również czas na zwiedzanie uroczej osmańskiej wioski Ormana, znanej z pomysłowych „guzikowych domów” zbudowanych wyłącznie z kamienia i drewna. W drodze powrotnej przy odrobinie szczęścia zobaczysz słynne dzikie konie z tego obszaru.

free cancellation
Available in:

de, en 

Rejs łodzią w Zielonym Kanionie z targiem w Manavgat i lunchem
Wycieczki jednodniowe

Rejs łodzią w Zielonym Kanionie z targiem w Manavgat i lunchem

Sady, zakupy i kanion to główne atrakcje tej całodniowej wycieczki z Antalyi. Odwiedzisz targ w Manavgat, zbierzesz pomarańcze z drzewa, wybierzesz się na wycieczkę łodzią w Zielonym Kanionie i zatrzymasz się, aby popływać w jeziorze zaporowym Oymapinar. Narin, nasza lokalna przewodniczka, mówi: „Na targu w Manavgat można podziwiać sprzedawców oferujących tylko jeden produkt, w którym się specjalizują – jedno stoisko będzie pełne orzechów włoskich, podczas gdy obok zobaczysz górę papryki lub granatów. Zawsze powtarzam, że targi są dobrym sposobem na szybkie zapoznanie się z lokalną kulturą i kuchnią”. Gdy już nacieszysz się kolorami, zapachami i dźwiękami na targu, odwiedzisz centrum z tekstyliami Dickman. Jeśli lubisz modę, to masz szczęście, ponieważ możesz cieszyć się bezstresowym przeglądaniem odzieży i akcesoriów bez natarczywych sprzedawców. Następnie udasz się do restauracji nad rzeką, aby zjeść świeżo przygotowany lunch z lokalnych produktów. Następnie wejdziesz na pokład łodzi i popłyniesz w dół Zielonego Kanionu, nad którym górują spektakularne, wysokie formacje skalne, a wokół łodzi mieni się krystalicznie czysta woda w odcieniach turkusu i zieleni. Zachwyć się spokojem tureckiej przyrody. Możesz popływać w tym dzikim otoczeniu, gdy łódź dotrze do jeziora Oymapinar. Ostatnim przystankiem jest wizyta w gaju pomarańczowym, gdzie możesz zbierać pomarańcze i spróbować świeżego soku.

free cancellation
Available in:

de, nl, pl 

Rodzinna przygoda w Kanionie Aladyna w Antalyi
Zajęcia rekreacyjne